Світло в кінці тунелю

Новий орендар кардинальним чином відрізняється від попередніх. Компанія чітко пішла вказівкам з старого постанови уряду Москви, про який ми вже згадували, і вирішила побудувати тут сквер для відпочинку жителів Раменок і житловий будинок преміум-класу. Причому сквер не будуть огороджувати високим парканом, як зазвичай прийнято в дорогих будинках, а відкриють для всіх. У компанії відзначили, що пам’ятають про «зелений статус» Раменок і висадять у новому сквері площею 3600 квадратних метрів близько 80 дерев. На цьому вони не зупиняться. Забудовник піде від стандартної формули скверу: «дерева + лавки + доріжки для прогулянок» і зробить його сучасним громадським простором – місцем тяжіння жителів усього району.

ramb4c5aСквер розіб’ють на зони, де зможуть не тільки гуляти, а й відпочивати дорослі і діти. Тут з’являться столи для пікніків, гамаки, лежаки, амфітеатр для громадських заходів, тренажери і місця для дитячих розваг: гірки, пісочниці, мотузковий містечко, лабіринт і смуга перешкод.

Проект скверу готувала компанія iCube. Вони відомі проектами благоустрою олімпійського селища в Сочі, дитячого майданчика в парку Горького і іншими архітектурними рішеннями. Автори проекту при роботі над сквером не забули і про дітей з особливостями розвитку – все спроектовано так, щоб вони комфортно і активно проводили тут час з однолітками. Залишається сподіватися, що нещасливий пустир на Мічурінському нарешті перетвориться і стане улюбленим місцем відпочинку жителів Раменок.