У Москві перевірять всіх забудовників пайового житла

zabud756cРосійська столична влада готуються провести 75 планових перевірок компаній-забудовників, які фінансують будівництво житлових будинків за рахунок коштів громадян. Крім того, будуть позапланово перевіреноы суб’єкти малого підприємництва, які займаються спорудженням житла у Москві. Про це повідомляється на сайті Будкомплексу.

План перевірок узгоджений прокуратурою Москви і опублікований на її офіційному сайті. Також він розміщений на порталі Москомстройинвесту в розділі «Пайове будівництво».

«План перевірок не увійшли 68 забудовників — суб’єктів малого підприємництва. Згідно з федеральними заходами підтримки малого бізнесу, ці організації не підлягають перевіркам», — наводяться в повідомленні слова голови Москомстройинвесту Костянтина Тимофєєва.

Однак, за його словами, деякі такі організації реалізують великі проекти в Москві, і тому їх будуть перевіряти позапланово.

«Ми вважаємо, що такі компанії не можуть оцінюватися за критеріями, встановленими для суб’єктів малого бізнесу, і повинні перевірятися на регулярній основі», — підкреслив Тимофєєв.

Всього Москві 220 будівельних компаній працюють по 214-ФЗ, зазначив глава Москомстройинвесту.

Раніше повідомлялося, що за останні шість років у пайове будівництво в Москві вкладено 1,6 трильйона коштів громадян. Такої суми було б достатньо для будівництва 16 Московських центральних кілець (МЦК).