Незареєстровані дачі пообіцяли обкласти п’ятикратним податком

dachi864aПідмосковні влада розробляє законопроект, що встановлює підвищений податок на земельні ділянки з незареєстрованими будівлями, в тому числі дачними. Передбачається, що цей захід дозволить області за два роки зібрати 1,8 мільярда рублів податків з власників, які не оформили потрібні документи на нерухомість, пише «Комерсант».

Про розробку законопроекту виданню розповів заступник голови уряду Підмосков’я Олександр Чупраков. За його словами, запропоновані зміни до Податкового кодексу передбачають введення нової системи оцінки ділянок з неоформленими будівлями: їх вартість буде визначатися як кадастрова вартість ділянки, помножена на певний коефіцієнт. В результаті податок на землю для власників таких ділянок може збільшитися в п’ять разів, уточнив чиновник.

Подібний захід допоможе за два роки додатково зібрати 1,8 мільярда рублів податків з громадян і юридичних осіб, свідомо не реєструють нерухомість, додав він.

Всього, за даними підмосковних влади, на території області налічується до 8,8 мільйона об’єктів нерухомості, з них до 30 відсотків не зареєстровані.

Законопроект, розроблений в Підмосков’ї, може надійти в Держдуму до кінця 2016 року, пише «Коммерсант».

Раніше повідомлялося , що співробітники Московського обласного бюро технічної інвентаризації виявили в деяких районах ближнього «пояса» Підмосков’я дачні селища з часткою незареєстрованих будівель, що досягає 40 відсотків.