По сайту :"Хворий" робот на ММВБ-РТС приніс трейдеру багатомільйонний збиток

Алла ШИМІНА

Опубліковано: 26/04/2014

Фото РІА Новини, Олексій КуденкоЗіпсований біржовий робот в ході торгів на терміновому ринку FORTS біржі ММВБ-РТС приніс своєму власникові багатомільйонний збиток. Про це повідомляє "Інтерфакс".

За даними начальника дилінгового центру "Металінвестбанку" Сергія Романчука, якийсь робот "сбойнул" на ф'ючерсах USD/RUB. Як зазначає "Інтерфакс", 21 червня з 18:00 за московським часом біржовий робот протягом двох хвилин купував валюту за 33,9 рубля і продавав по 32,75 рубля, зробивши угод у загальній складності приблизно на 700 мільйонів доларів.

Також по темі: У чому основні переваги торгівлі бінарними опціонами

При цьому Романчук оцінив максимальний збиток від дій біржового робота в 4,3 мільйона доларів. Джерело "Інтерфаксу" на фінансовому ринку вважає, що збиток склав не менше двох мільйонів доларів.

Кому належить робот, ММВБ-РТС не розкриває. Учасники ринку вважають, що подібні обсяги угод міг дозволити собі тільки робот, що належить великому банку. У той же час представник ММВБ-РТС заявив, що скасування зроблених роботом угод проводитися не буде. "Кожен учасник сам відповідає за свого робота, за його і свої дії", - заявили на біржі.

Торговим роботом називається спеціальна комп'ютерна програма, здатна самостійно відслідковувати дані по декількох індексів на фондових біржах і на їх основі здійснювати операції купівлі або продажу. Вважається, що подібні програми можуть стати причиною технічних збоїв на біржах, оскільки часто роблять великі обсяги заявок, що не призводять до угод.


English version:

» Who invented the vacuum cleaner?
» What Size Of Bed Is Good For You
» Natural air purifier
» Sewing Machine – From Fabric To Clothing In Seconds

Дотримання термінівСпоживач Якщо клієнта не влаштовує товар, то він може скористатися гарантованим правом відміни. «Протягом 14 днів, починаючи з дня надходження товару, у споживача є можливість відмінити замовлення без яких-небудь причин», – говорить адвокат...

Читати більше

Права покупця: поза гарантійними зобов'язаннямиСпоживач Право на відмову не завжди діє. Під цю категорію потрапляють, наприклад, товари, що швидко псуються, зокрема, квіти, які вирощуються на зріз і можуть зіпсуватися при пересилці...


Читати більше