Суд заарештував нерухомість і автомобілі депутата Митрофанова

mytrofanddb8bДорогоміловський суд Москви заарештував нерухомість і автомобілі депутата Держдуми Олексія Митрофанова. Про це в п’ятницю повідомляє ТАСС.

Рішення про арешт майна депутата прийнято як забезпечувальний захід за позовом Анни Дергілевої, вдови самарського бізнесмена, що вимагає від Митрофанова повернути борг у розмірі 1,4 мільйона євро.

Як повідомив адвокат позивача Андрій Левків, арешт накладено на половину квартири депутата на Слов’янському бульварі в Москві, квартиру в селищі Сосни в Одинцовському районі Підмосков’я, земельну ділянку площею 50 гектарів у Псковській області, а також на автомобілі BMW X6, BMW 750 LI і «Волга М-21 ».

За версією позивача, її чоловік, екс-власник мережі магазинів «Горілка» Олег Дергільов, позичив Митрофанову 1,4 мільйона євро. На підтвердження позову жінка пред’явила суду чотири боргові розписки депутата. Сам Дергільов був убитий невідомими у жовтні 2013 року в Самарі.

Депутат Митрофанов в даний час знаходиться за межами Росії. Влітку поточного року він виїхав за кордон, як він сам пояснив, на лікування. Це сталося відразу ж після того, як Держдума на прохання Генпрокуратури позбавила його депутатської недоторканності. Слідство підозрює Митрофанова в шахрайстві і здирстві хабара у московського бізнесмена. За версією звинувачення, депутат обіцяв за винагороду в розмірі 200 000 доларів врегулювати суперечку в арбітражному суді на користь підприємця, співзасновника будівельної компанії «Арктур-строй» В’ячеслава Жарова.

У вересні депутати Держдуми відсторонили Митрофанова з посади голови комітету з інформаційної політики.