У колишнього банкіра Урина відберуть будинок і земельну ділянку

Преображенський суд Москви 20 квітня задовольнив позов Гранд Інвест банку до колишньому банкіру Матвію Урину про стягнення з нього 1,935 мільйона доларів боргу за кредитом. Таку заяву зробила прес-секретар суду Лаліта Дарчієва.

За словами Дарчієвої, суд також постановив, що стягнення коштів буде звернено на заставлене в банку майно Урина – будинок і земельну ділянку. Прес-секретар нагадала, що сторони можуть оскаржити прийняте рішення, якщо з ним не згодні.

Сам Урін, а також його водій і шестеро охоронців 15 квітня були визнані винними у нападі на іноземця. Кунцевський районний суд засудив до ув’язнення в колонії загального режиму на терміни від двох до чотирьох років. РІА Новини уточнює, що Урін отримав термін у три роки. Справа Урина було пов’язано з подією на Рубльовському шосе нападом на громадянина Нідерландів Йорріта Фаассена. ЗМІ повідомляли, що Фаассен був членом правління компанії “Стройтрансгаз”, афілійованої з “Газпромом”.

За даними ЗМІ, Урін контролював фінансово-промислову групу, в яку, входить кілька фінансових організацій: Слов’янський банк, Традо-банк, Уралфінпромбанк, Донбанк, “Монетний дім” і Соцгорбанк. Зараз у всіх зазначених банків відкликані ліцензії, а щодо Урина розслідується кримінальна справа за статтею “шахрайство” у зв’язку з виведенням з підконтрольних йому банків дев’яти мільярдів рублів.