Чоловік випадково знайшов на кладовищі свою могилу

Житель шотландського міста Форфар, округ Ангус, знайшов на кладовищі власну могилу і вважає, що надгробок без його відома встановила колишня дружина. Про це повідомляє видання The Courier.

75-річний Алан Хеттел (Alan Hattel) виявив на місцевому кладовищі надгробок зі своїм ім’ям і зрозумів, чому друзі не дзвонили йому останні кілька місяців. Виявляється, вони думали, що шотландець мертвий.

nadgrobb7607a0Хеттел заявив, що пам’ятник був встановлений без його відома. Він передбачає, що це зробила колишня дружина, з якою він розлучився понад 26 років тому. Її ім’я також вказано на могильному камені. Хеттел вважає, що вона купила землю і встановила надгробок, так як хоче, щоб її поховали поруч з ним.

Шотландець зазначив, що бути похованим поруч з колишньою дружиною не входить в його плани. «Я навіть не хочу бути похованим – я планую, що мене кремують», – підкреслив він. Зараз він на пенсії, а до цього 37 років працював зварювальником. У них з колишньою дружиною є двоє дорослих дітей.

Журналісти звернулися до дружини Хеттела за коментарем з приводу цієї ситуації, але вона відмовилася спілкуватися з ними. Пізніше її родич сказав: «Це сімейна справа, з якою ми розберемося в приватному порядку». В адміністрації округу заявили, що не можуть повідомити, хто купив земельну ділянку, так як ця інформація є конфіденційною.