Нескінченні черги

По сайту :Нескінченні черги

Автор: Йенс Хаген (Jens Hagen), Handelsblatt, Німеччина

Опубліковано: 4/10/2013
Споживач Якщо товар коштує менше сорока євро, то йдеться вже про вартість окремого предмету відправленого назад товару, а не про всю суму замовлення, що складається з декількох речей. «Як правило, через маленьку суму ніякий позов не матиме успіху. Споживач, щоправда, може заявити про свої «фінансові» претензії і стягнути невелику суму з дистриб'ютора», – говорить Бекер.

Незважаючи на вигідну правову позицію, клієнт завжди залишається «покинутим», коли він стикається з великою кількістю магазинів-шахраїв. Так, клієнти повинні робити передоплату на відомі адреси. Сертифікати (наприклад, Trusted Shops, EHI і TUV-Sud) є першою ознакою сумлінності організації.

З підробками допомагає боротися посилання на сертифікат, з якого клієнт робить висновок, що магазин «перевірений» і сертифікат ще дійсний. Деякі «сертифікатчики» гарантують повернення грошей і, таким чином, контролюють магазини.

Законодавці намагаються скоротити кількість магазинів онлайн з поганим сервісом. Дистриб'ютори несуть відповідальність за вихідні дані – повна назва фірми, адреса і дані про уповноваженого представника в Інтернеті, про електронну адресу і про швидкий зв'язок з клієнтом по телефону.

З 1-го червня 2013 року споживач повинен перестати «боятися» довгих оголошень і черг в центрах сервісу. Так само і «мертві» електронні адреси, які хіба що відправляють автоматичні відповіді, – табу. Тому Федеральне управління по роботі з клієнтами відмовляє останніх від використання, наприклад, Google.


English version:

» Who invented the vacuum cleaner?
» What Size Of Bed Is Good For You
» Natural air purifier
» Sewing Machine – From Fabric To Clothing In Seconds

Дотримання термінівСпоживач Якщо клієнта не влаштовує товар, то він може скористатися гарантованим правом відміни. «Протягом 14 днів, починаючи з дня надходження товару, у споживача є можливість відмінити замовлення без яких-небудь причин», – говорить адвокат...

Читати більше

Права покупця: поза гарантійними зобов'язаннямиСпоживач Право на відмову не завжди діє. Під цю категорію потрапляють, наприклад, товари, що швидко псуються, зокрема, квіти, які вирощуються на зріз і можуть зіпсуватися при пересилці...


Читати більше