Права покупця: поза гарантійними зобов'язаннями

По сайту :Права покупця: поза гарантійними зобов'язаннями

Автор: Йенс Хаген (Jens Hagen), Handelsblatt, Німеччина

Опубліковано: 4/10/2013
Споживач Право на відмову не завжди діє. Під цю категорію потрапляють, наприклад, товари, що швидко псуються, зокрема, квіти, які вирощуються на зріз і можуть зіпсуватися при пересилці. Це стосується і товарів, зроблених спеціально для конкретного клієнта, наприклад, сорочки на замовлення, індивідуальні друкарські видання або вбудоване кухонне устаткування, виготовлене на основі креслень.

Згідно з ухваленим Федеральним верховним судом вироком, не завжди різні конструкції є виключенням. Наприклад, це стосується комп'ютерів, виготовлених із стандартних деталей. Бекер вважає, що «так само і з меблями, які клієнт повинен зібрати сам, проте, які можна легко розібрати».

Як правило, дистриб'ютор несе фінансову відповідальність як за виконання замовлення (наприклад, у випадку, якщо товар був зіпсований), так і за пересилку і повернення. Він же відшкодовує збитки за транспортування товару, якщо клієнт скористався правом відмови. Дистриб'ютор несе матеріальну відповідальність за повернення замовлення, якщо він не перекладає провину частково на клієнта «AGB». «Якщо вартість поверненого товару не перевищує сорок євро, або клієнт виплатив частину суми або взагалі не сплатив її, це практично неможливо».


English version:

» Who invented the vacuum cleaner?
» What Size Of Bed Is Good For You
» Natural air purifier
» Sewing Machine – From Fabric To Clothing In Seconds

Дотримання термінівСпоживач Якщо клієнта не влаштовує товар, то він може скористатися гарантованим правом відміни. «Протягом 14 днів, починаючи з дня надходження товару, у споживача є можливість відмінити замовлення без яких-небудь причин», – говорить адвокат...

Читати більше

Права покупця: поза гарантійними зобов'язаннямиСпоживач Право на відмову не завжди діє. Під цю категорію потрапляють, наприклад, товари, що швидко псуються, зокрема, квіти, які вирощуються на зріз і можуть зіпсуватися при пересилці...


Читати більше