Права споживача: положення

По сайту :Права споживача: положення

Автор: Йенс Хаген (Jens Hagen), Handelsblatt, Німеччина

Опубліковано: 4/10/2013
Споживач Разом з дорогоцінними металами, прикрасами і творами мистецтва покупці можуть замовляти собі навіть корпоративне пенсійне страхування або нову машину (наприклад, BMW), вартість якої складає шестизначну цифру. «Проте коректне виконання замовлення не завжди дає гарантії», – вважає адвокат з Кельна Рольф Бекер (Rolf Becker), що спеціалізується на справах, пов'язаних з торгівлею в Інтернеті. Щоб клієнти не залишилися з порожніми руками, «Handelsblatt Online» розповість, якими правами вони володіють.

Якщо був «збій в системі». «Жодна правова ділянка не представлена так, як замовлення в дистанційній торгівлі», – говорить Бекер. Адресат, не одержуючи товар, неважливо, через халатність, крадіжки або дефекти при пересилці його поштою, має право на відшкодування збитків.

Може, коли-небудь стане зрозуміло, хто поміняв золотий злиток на шоколад – магазин, перевізник, третя особа або сам клієнт. Приклад, проте, доводить, що пересилка поштою, незважаючи на сучасну логістику і техніку контролю, все ще залишається маленькою авантюрою. Адвокат Бекер упевнений: «Так само, як і раніше, у відділі розсилки працюють «просто» люди. Крадіжки і збитки при поштовій пересилці трапляються досить часто».


English version:

» Who invented the vacuum cleaner?
» What Size Of Bed Is Good For You
» Natural air purifier
» Sewing Machine – From Fabric To Clothing In Seconds

Дотримання термінівСпоживач Якщо клієнта не влаштовує товар, то він може скористатися гарантованим правом відміни. «Протягом 14 днів, починаючи з дня надходження товару, у споживача є можливість відмінити замовлення без яких-небудь причин», – говорить адвокат...

Читати більше

Права покупця: поза гарантійними зобов'язаннямиСпоживач Право на відмову не завжди діє. Під цю категорію потрапляють, наприклад, товари, що швидко псуються, зокрема, квіти, які вирощуються на зріз і можуть зіпсуватися при пересилці...


Читати більше