Право споживача: шоколад замість золота

По сайту :Право споживача: шоколад замість золота

Автор: Йенс Хаген (Jens Hagen), Handelsblatt, Німеччина

Опубліковано: 3/10/2013
Споживач Інтернет-торгівля нині переживає бум. Люди все частіше купують дорогі товари. Все частіше виникають проблеми при доставці товарів замовнику – так, наприклад, один клієнт замість золота одержав в посилці шоколад. Які ж права є у людей при замовленні товару в Інтернеті?

Дюсельдорф

Житель федеральної землі Тюрінгія (Німеччина) відкрив свою посилку і не повірив власним очам. Згідно з поліцейським протоколом, замість замовленого в Інтернеті ноутбука вартістю 400 євро в ній лежала цеглина.

Не на жарт розгнівалися і клієнти торговця золотом. Як повідомляється, один із покупців замість замовленого золотого злитка одержав десять плиток шоколаду. Але не було б щастя, так нещастя допомогло – його посилка була застрахована онлайн магазином. Після подачі заяви прокуратура міста Дармштадта почала розслідувати цей випадок. Але так і невідомо, де ж залишився справжній вміст посилки.

Продаж і купівля товарів через Інтернет нині переживає справжній бум. За словами представників Асоціації компаній роздрібної торгівлі Німеччини, тільки цього року через Мережу було продано товарів на суму близько 33 мільярдів євро. «За останні десять років товарообіг онлайн збільшився вдесятеро, це при тому, що ринок переживає період стагнації», – говорить президент Торгової асоціації Німеччини Йозеф Санктехансер (Josef Sanktjohanser). Але разом з тим і збільшується кількість товарів, через втрату яких, або дефекти замовники втрачають значні суми.


English version:

» Who invented the vacuum cleaner?
» What Size Of Bed Is Good For You
» Natural air purifier
» Sewing Machine – From Fabric To Clothing In Seconds

Дотримання термінівСпоживач Якщо клієнта не влаштовує товар, то він може скористатися гарантованим правом відміни. «Протягом 14 днів, починаючи з дня надходження товару, у споживача є можливість відмінити замовлення без яких-небудь причин», – говорить адвокат...

Читати більше

Права покупця: поза гарантійними зобов'язаннямиСпоживач Право на відмову не завжди діє. Під цю категорію потрапляють, наприклад, товари, що швидко псуються, зокрема, квіти, які вирощуються на зріз і можуть зіпсуватися при пересилці...


Читати більше