Forbes назвав російських «королів нерухомості»

Год Нісанов
Год Нісанов

Російський Forbes склав рейтинг «Королі нерухомості — 2017», включивши в нього власників офісів, торгових центрів, готелів та інших об’єктів на території Росії, які отримали в минулому році максимальні доходи від операцій з ними. Прибуток бізнесменів від інших видів діяльності не враховувалися. Список опублікований на сайті видання в четвер, 26 січня.

Перше місце в рейтингу зайняли підприємці Захар Ілієв і Год Нісанов, які володіють ТК «Фуд Сіті» і ТЦ «Європейський» у Москві. За оцінкою Forbes, у 2016-му вони заробили на нерухомості 1,27 мільярда доларів.

Друга позиція дісталася Інгвару Кампраду («ІКЕА Мос») — здача в оренду площ у ТРЦ «Мега Біла Дача» і «Мега Химки» принесла йому 800 мільйонів доларів.

На третій позиції списку — Самвел Карапетян (група «Ташир»), який заробив 670 мільйонів доларів.

У топ-10 також потрапили: Михайло Гуцерієв, Саїти-Салам Гуцерієв, Микаїл Шишханов («Самфар», 495 мільйонів доларів); Шарик Тара, Сінан Тара (Enka, 315 мільйонів доларів); Олександр Светаков («Абсолют», 310 мільйонів доларів); Борис Мінц, Олександр Несіс (O1 Properties, 300 мільйонів доларів); Олексій Хотин, Юрій Хотин («Комплексні інвестиції», 295 мільйонів доларів); Олександр Клячин (KR Properties, 265 мільйонів доларів); Аміран і Аліхан Муцоевы, Амірхан Морі (ГК «Регіони», 265 мільйонів доларів).

Список «королів нерухомості», складений Forbes у 2016 році, також очолили Захар Ілієв і Год Нісанов, а друге і третє місця розподілилися протилежно результату нового рейтингу: друге місце зайняв Самвел Карапетян, а третє — Інгвар Кампрад.