Балаклавське рудоуправління оскаржить передачу «Нічним вовкам» ділянки в Криму

Балаклавське рудоуправління (БРУ) має намір відстоювати в суді свої права на земельну ділянку у гори Гасфорта, надана в оренду мотоклубу «Нічні вовки» для організації спортивно-патріотичного центру. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на прес-службу підприємства.

«Ділянка належить підприємству на праві постійного користування. Ще в 1977 рішенням Севастопольської міськради рудоуправлінню було видано держакт на ділянку загальною площею 297,78 гектара, що включав у себе і спірну територію. Він зберігає свою дію до теперішнього часу », — заявили в компанії.

Керівництво підприємства планує створити на спірній ділянці цілорічний рекреаційно-туристичний комплекс, але при цьому не проти, якщо на частині території розміститься центр «Нічних вовків». На підприємстві також повідомили, що тільки кілька днів тому дізналися про націоналізацію урядом міста будівлі на спірній ділянці, що належить БРУ. Це сталося 28 лютого.

12 травня губернатор Севастополя Сергій Меняйло прийняв рішення про передачу мотоклубу «Нічні вовки» земельної ділянки для розміщення спортивно-патріотичного центру. На ділянці розміром понад 266 гектарів планується побудувати розважально-пізнавальний парк та рекреаційну зону.

Балаклавське рудоуправління, видобуває і переробне флюсовий вапняк для металургійної промисловості, здавало землю «Нічним вовкам» в оренду за договором, термін якого закінчився в 2014 році.