Колишній мер Благовещенська отримав дев’ять років колонії за корупцію

migulia8b3e267adБлаговіщенський міський суд (Амурська область) засудив колишнього главу міста Олександра Мігуля до дев’яти років колонії загального режиму. Про це в п’ятницю, 12 серпня, повідомляється на сайті суду.

Мігуля визнали винним в скоєнні злочинів, передбачених статтями 286 ( «Перевищення повноважень»), 285.1 ( «Нецільове витрачання бюджетних коштів») і 285 ( «Зловживання посадовими повноваженнями») Кримінального кодексу РФ.

Слідство встановило, що чиновник в грудні 2008 року надав своєму знайомому земельну ділянку в селищі Мухінка з порушенням встановленої земельним законодавством процедури. У 2006-му він незаконно виніс постанову про придбання у власність міста автодорожнього моста через річку Чигирі, за завищеною ціною без конкурсних процедур і укладання муніципального контракту, уточнює “Інтерфакс” .

Крім того, в період з 2007 по 2010 роки Мигуля в інтересах підконтрольній йому комерційної організації змінив терміни платежів за договором купівлі-продажу договору оренди земельної ділянки, яка була надана під будівництво житла, а також звільнив компанію від орендної плати. В результаті бюджет області недоотримав понад 5 мільйонів рублів, а міська казна близько 21 мільйона рублів.

4 серпня стало відомо, що колишній градоначальник, який перебуває під вартою за підозрою в корупції, і претендував на депутатський мандат, не надав у строк до виборчкому підписні листи для участі у виборах до Держдуми і був знятий з виборчих перегонів.

Мігуля був затриманий в травні 2015 го на території Липецької області і поміщений в СІЗО. До цього він з 2011 року перебував у міжнародному розшуку.

Олександр Мігуля займав посаду мера Благовєщенська з листопада 2004 по квітень 2010-го.