«Нічні вовки» отримали земельну ділянку в Криму

nivovk0687d11Мотоклуб «Нічні вовки» отримав земельну ділянку в Криму для розміщення спортивно ^ патріотичного центру. Таке рішення прийняв губернатор Севастополя Сергій Меняйло, передає «Кримінформ».

Місце традиційного проведення байк-шоу біля гори Гасфорта під Севастополем передано молодіжної автономної некомерційної організації (Мано) на умовах пільгової оренди. Оплата складе 0,1 відсотка від встановленого тарифу, що пояснюється «некомерційним, соціально орієнтованим характером діяльності Мано» Нічні вовки «».

На ділянці розміром понад 266 гектарів планується побудувати розважально-пізнавальний парк і рекреаційну зону. За словами виконуючого обов’язки директора департаменту архітектури та містобудування Севастополя Олексія Брусенцева, протягом півроку має бути розроблена необхідна документація, роботи розпочнуться після того, як проект буде затверджений на громадських слуханнях, повідомляє ІА «Крим Медіа».

На ділянку біля закинутого кар’єру у гори Гасфорта претендує також АТ «Балаклавське рудоуправління імені Горького», що належить українському олігарху Вадиму Новинському. Підприємство, яке видобуває вапнякові флюси для металургійної промисловості, здавало землю «Нічним вовкам» в оренду за договором, термін якого закінчився в 2014 році. За інформацією сайту «Новини Криму», Меняйло раніше заявляв про те, що земельна ділянка повинна залишитися в розпорядженні байкерів, при цьому судові суперечки, розпочаті за позовами «Балаклавського рудоуправління», необхідно вирішити в правовому порядку.

«Нічні вовки» з 2009 року влаштовують в Севастополі міжнародні байк-шоу, а також постійно беруть участь в патріотичних акціях. У січні 2014 року байкери взяли під охорону будівлю адміністрації Севастополя. Пізніше напередодні референдуму про самовизначення Криму вони організували доставку гуманітарної допомоги на півострів, а також забезпечували охорону порядку під час голосування.

Тим часом Балаклавське рудоуправління (БРУ) має намір відстоювати в суді свої права на земельну ділянку у гори Гасфорта, наданий в оренду мотоклубу «Нічні вовки» для організації спортивно-патріотичного центру. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на прес-службу підприємства.

«Ділянка належить підприємству на праві постійного користування. Ще в 1977 рішенням Севастопольської міськради рудоуправління було видано держакт на ділянку загальною площею 297,78 гектара, що включав в себе і спірну територію. Він зберігає свою дію до теперішнього часу », — заявили в компанії.

Керівництво підприємства планує створити на спірній ділянці цілорічний рекреаційно-туристичний комплекс, але при цьому не проти, якщо на частині території розміститься центр «Нічних вовків». На підприємстві також повідомили, що тільки кілька днів тому дізналися про націоналізацію урядом міста належить БРУ будівлі на спірній ділянці. Це сталося 28 лютого.