Поклонська із соромом розповіла про свої квартири

Депутат Держдуми Наталія Поклонська зізналася, що у неї немає ні квартир, ні будинків у власності. Про свою житлової ситуації вона докладно розповіла в інтерв’ю телеканалу RT.

«У мене, уявляєте, соромно сказати, ось ювілей скоро, а квартир і будинків – нуль, – поскаржилася Поклонська. – Нічого немає, тільки відомче житло. Одна квартира службова в Сімферополі, прокурорська, яку і не віддають, і не забирають ». Депутат зазначила, що не може приватизувати кримську квартиру – незважаючи на те, що пропрацювала в органах прокуратури близько десяти років. Її стаж не враховується чиновниками через те, що формально вона працювала в прокуратурі України. При цьому зазначена квартира залишається в користуванні Поклонської, тому що вона є учасником «Кримської весни».

pokloe8e7За словами Поклонської, вона також користується службовою квартирою в Москві – апартаменти надані їй як депутату Держдуми. Політик назвала цю квартиру «улюбленою перевалочною базою» – в ній зберігаються речі, з якими вона їздить з Москви до Криму і назад.

Депутат також повідомила, що в 2019 році вона придбала земельну ділянку в Сімферопольському районі Криму, в лісі. «Будинок купити я не можу, тому що для цього відразу потрібна певна сума, – пояснила Поклонська. – Я могла придбати земельну ділянку, вона коштує 800 тисяч рублів. Згодом стала рити фундамент, почала будівництво. Для будівництва гроші потрібні поступово, не відразу вся сума».