Порошенко зізнався в покупці землі після розгрому ВСУ під Іловайськом

poroh69403Президент України Петро Порошенко купив великий земельну ділянку після поразки армії під Іловайськом. Такі відомості він надав в своєму документі в Єдиному державному реєстрі декларацій.

Згідно з цими даними, у вересні глава української держави придбав в Києві ділянку землі площею понад 5 тисяч квадратних метрів.

Як зазначає «Страна.ua», цей факт викликав обурення користувачів соціальних мереж. «Я очікував побачити всяке. Але не очікував побачити такого », — наводить видання запис в Facebook блогера Владислава Кодуса (пост видалений в даний час).

За інформацією видання, Порошенко опублікував свою декларацію за дві години до закінчення передбаченого законодавством терміну. Президент України вказано в ній як бенефіціар ряду компаній, йому належать квартири в Києві і Вінниці, автомобілі, цінні папери, предмети мистецтва, банківські рахунки.

Коментуючи декларацію, Порошенко заявив, що дорогу нерухомість і автомобілі він купив ще до того, як став президентом. За словами глави держави, тоді ж були засновані і його фірми. «У 2014-му була створена лише одна нова компанія, якою я володію безпосередньо, — для продажу Roshen», — зазначив президент.