Росіянка заповіла свій будинок бездомним собакам

Мешканка Костроми не змогла дістати нерухомість своєї покійної сестри, а саме квартиру, земельну ділянку та житловий будинок, так як та заповіла їх притулку для бездомних собак. Про це повідомляється в постанові Свердловського районного суду міста Костроми.

Спробувавши оскаржити заповіт, жінка вказала на порушення її прав і законних інтересів як спадкоємця. Вона також повідомила, що при складанні свого останнього розпорядження її сестра не усвідомлювала, що робить. Причиною нібито стало дію серйозних медичних препаратів, які покійна приймала для боротьби з раком. Позивачка припустила, що її сестра, перебуваючи при смерті, легко могла потрапити під чужий вплив, а саме одного із співробітників притулку.

692bОднак в результаті проведеного розслідування в суді було доведено, що тяжко хвора сестра заявника добровільно залишила частину належного їй майна громадської організації допомоги тваринам «Право на життя». За даними «Російської газети», коли стан здоров’я хворої погіршився, то за нею доглядала одна зі співробітниць притулку, яка одночасно була її сусідкою.

Нотаріус, яка оформляла заповіт покійної, також дала свої свідчення в суді. За її словами, при складанні документа у неї не виникло сумнівів в дієздатності заповідача. А сусідка з притулку залишила дозвіл позову на розсуд суду, вказавши, що у неї немає особистої зацікавленості в результаті справи. У результаті суддя відмовила позивачці у задоволенні вимог. Пізніше сестра покійної спробувала оскаржити рішення в обласному суді, проте він залишив його без зміни, і воно вступило в законну силу.