Російський депутат видав себе за потребуючого і отримав землю в центрі міста

Голова комісії з питань соціальної політики муніципалітету Ярославля Олексій Таганов отримав земельну ділянку в центрі міста. Він видав себе за багатодітного батька, що потребує поліпшення житлових умов, хоча таким не є. Про це повідомляє Regnum з посиланням на джерело, близьке до адміністрації.

Таганов – багатодітний батько, у нього троє дітей. Однак у депутата вже є дві квартири, він не є які потребують поліпшення житлових умов (вимога федерального законодавства). Однак є й інший механізм, передбачений уже регіональним законом. Багатодітні сім’ї можуть отримати ділянку для будівництва житла в межах міста, але тільки через процедуру оренди. Цим способом і скористався депутат.

деп15d6a0Однак інші члени багатодітних сімей, які надходять аналогічним чином, отримують відмови ( «вільних ділянок немає») або землю на околиці міста. Таганов ж отримав в оренду без торгів ділянку в центрі Ярославля на Тверіцкой набережній. Тут останнім часом часто будують елітне житло. Площа нерухомості становить 697 квадратних метрів, а тільки кадастрова вартість дорівнює 796 тисячам рублів. Притому підтримка багатодітних сімей входить в прямі обов’язки депутата.

В даний час на підставі листа з прокуратури в регіоні почалася перевірка. У відомство звернулася 80-річна жінка, яка вважає, що у неї відібрали будинок з ділянкою, який був родовим гніздом. Цю землю і віддали Таганова і ще одну жінку, яка вже отримала відмову суду з питання оформлення ділянки.