Зелена зона

На місці старого пустиря в Раменках побудують житловий будинок і розіб’ють сучасний сквер

Після низки банкрутств компаній-забудовників на місці занедбаного пустиря за адресою Мічурінський проспект, 30Б зведуть житловий комплекс з затишним сквером. Ця ділянка землі ніким не забудовувався майже 20 років. «Лента.ру» з’ясувала подробиці історії.

ramend4906af22Район Раменкі в Москві завжди вважався престижним, якщо не брати до уваги того, що цю престижність багато років псував старий пустир, розташований на розі вулиці Столєтова і Раменського бульвару. Якщо до початку XX століття в Раменках жили кілька сотень селян, то сьогодні – виключно дипломати, творча і наукова інтелігенція. Поруч – всесвітньо відомий вуз МГУ, кіностудія Мосфільм, 16 посольських містечок. Є навіть свій гольф-клуб. Район дуже зелене, адже розташований він поблизу від річки Раменкі і великого лісового масиву – Матвіївської лісу, недалеко від двох найбільших природних заказників Москви – Долина річки Сетунь і Воробйови гори.

Ще на початку 2000-х років було вирішено на місці занедбаного ділянки звести сучасний житловий комплекс. В очікуванні проекту, що відповідає всім вимогам сучасного житлового простору, пройшли роки. І, судячи з проекту, чекали не даремно. Тепер ситуація на Мічурінському може вирішитися найкращим для жителів району чином: на місці пустиря побудують житловий комплекс з сучасним сквером, який розіб’ють на зони відпочинку для дорослих і дітей. Проект скверу реалізує архітектурне бюро iCube, облаштовувати олімпійське селище в Сочі.