«Королівський» замок в Шотландії виставили на продаж

У Шотландії виставлений на продаж замок, побудований в 1789 році знаменитим архітектором Робертом Адамом. Про це йдеться йдеться матеріалах компанії Savills, яка займається продажем об’єкта.

Йдеться про замок Сетон, розташованому в 16 кілометрах від Единбурга. Крім головних кімнат, двох основних і шести додаткових спалень, робочого кабінету і відновленої бібліотеки вісімнадцятого століття, в будівлі розташовані дві автономні квартири, кожна з них на три спальні. Квартири названі по іменах чоловіків Марії I Стюарт: Дарнлі і Босуелл.

korzam47f4df5У замку є й інші історичні приміщення з особливою атмосферою – невелика спальня «Притулок», яку непросто знайти, не знаючи план будівлі, а також укріплений підвал, де розміщений традиційний англійський бар.

При будівництві замку був використаний камінь з палацу Сетон – улюбленої резиденції шотландської королеви Марії I Стюарт, підкреслюється в повідомленні Savills.

Замок розташований на ділянці в 5,4 гектара, на якому розташовані луки, пасовища, упорядкована паркова зона, галявини для проведення заходів, а також каретний міст, що зберігся з п’ятнадцятого століття. Стартова ціна лота – 9,7 мільйона доларів.