Суд відмовився стягнути з колишньої дружини Джигарханяна гроші за будинок у США

dzygar1113d2Пресненський суд Москви відмовився задовольнити позов актора і режисера Армена Джигарханяна до його колишній дружині Тетяні Власової. Зірка радянського і російського кіно намагався стягнути з жінки 77 тисяч доларів за будинок, що колись належав подружжю і проданий Власової після розлучення в 2015 році.

«Пресненський суд постановив у позовних вимогах Джигарханяну відмовити», — заявила  прес-секретар суду Анастасія Пиліна.

Джигарханян і його друга дружина Тетяна Власова придбали приватний будинок у США за 133 тисячі доларів. Адвокати режисера вимагали стягнути з відповідачки, яка продала котедж після розірвання шлюбу, половину цієї суми — 66,5 тисячі доларів, а також 10,5 тисячі доларів за користування грошовими коштами.

Офіційно шлюб між Джигарханяном та Власовою був розірваний в 2015 році.

Армен Джигарханян — народний артист СРСР, актор і театральний режисер. Він грав в таких картинах, як «Здрастуйте, я ваша тітка!», «Місце зустрічі змінити не можна», «Собака на сіні», «Ширлі-мирлі».

У лютому 2016 року стало відомо, що актор втретє одружився. Його дружиною стала Віталіна Цимбалюк-Романовська — директор театру Джигарханяна.