У Trump Tower продали куплену на гроші одеського олігарха квартиру

У нью-йоркській вежі Trump Tower, де розташовується неофіційна резиденція політичного лідера США Дональда Трампа, уклали першу після президентської інавгурації угодую з продажу житла. Квартиру, за документами належала жінці на ім’я Юлія Коган, придбав невідомий покупець, пише Mansion Global.

Сума угоди склала 2,19 мільйона доларів. За даними порталу, у 2012 році Юлія Коган придбала однокімнатні апартаменти в Trump Tower за 1,95 мільйона доларів. Угода тоді фінансувалася позиковими засобами, при цьому позика був виданий не банком, а Борисом Коганом — одеським бізнесменом, одним із засновників транспортної фірми Kaalbye Shipping Ukraine.

Як наголошується на сайті компанії, вона спеціалізується на комерційному і технічному менеджменті морських вантажних суден різних типів і класів. Kaalbye перевозить негабаритні, великовагові і небезпечні рідкі вантажі і організовує морські круїзи.

За інформацією Mansion Global, компанія доставляє військову техніку і обладнання по всьому світу, в тому числі вантажі для Військово-морських сил США і ракети для Національного управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору (НАСА).

З’ясувати, ким Юлія Коган доводиться бізнесменові Борису Когану, порталу не вдалося. У прес-службі Kaalbye Shipping Ukraine порталу exeapartments.com не стали коментувати факт продажу квартири.

За підрахунками Forbes, за період виборчої кампанії Дональда Трампа хмарочос Trump Tower втратив в ціні 159 мільйонів доларів. Його загальна вартість склала до осені 2016-го 471 мільйон доларів, чистий — 371 мільйон доларів.