У Венеції покупцям запропонували квартиру в будинку з ніцшеанським минулим

ncshee80c7aУ Венеції виставлені на продаж апартаменти в будинку, де проживав німецький філософ Фрідріх Ніцше. Передбачається, що саме в будинку на каналі Ріо де Мендиканті мислитель написав роман «Так казав Заратустра. Книга для всіх і ні для кого». Квартиру з ніцшеанськиою історією оцінили в 2,65 мільйона доларів, пише Mansion Global.

Палац, де розташовані апартаменти, був побудований у 1600 році для дочки багатого венеціанського купця, він знаходиться в районі Каннареджо. За словами ріелтора, який займається продажем об’єкта, Ніцше жив у будівлі у 1880-х. Пізніше її реконструювали, перетворивши в будинок з декількома квартирами.

У пропонованих покупцям апартаментах чотири спальні, три ванних кімнати. Загальна площа житла становить 300 квадратних метрів, вартість — 2,5 мільйона євро (2,65 мільйона доларів).

До квартири прибудована простора тераса, з якої відкривається вид на канал і на дзвіницю на площі Святого Марка.

Як розповів Mansion Global ріелтор, об’єктом активно цікавляться потенційні покупці зі США і Великобританії. Понад 90 відсотків лотів, що виходять на ринок нерухомості Венеції, купують іноземці, додав він.