Виробник екранів для iPhone купив супердорогий будинок у Гонконзі

budynf889aКитайський мільярдер Юн Кін-ман, який володіє Biel Crystal Manufactory — компанією з виробництва екранів для iPhone, Samsung і Sony, придбав у Гонконзі житловий будинок загальною площею майже п’ять тисяч квадратних метрів. Сума угоди склала 2,8 мільярда гонконзьких доларів, або близько 361 мільйона доларів США, пише Mansion Global.

Будинок розташований в елітному кварталі, що отримав назву «Вершина» (The Peak). Загальна площа особняка в модерністському стилі становить 4,7 тисячі квадратних метрів.

В даний час будівля розділена на вісім люксових квартир, що здаються в оренду. За даними Mansion Global, зняти апартаменти можна приблизно за 18 тисяч доларів на місяць.

Юн Кін-ман, який, за інформацією Forbes, займає восьме місце в списку найбагатших людей Китаю, планує реконструювати будинок і перетворити його у величезну резиденцію для своєї сім’ї.

За підрахунками консалтингової компанії Savills, Гонконг у 2016 році зайняв друге місце в списку найдорожчих для проживання міст світу. Перебування на його території в середньому обходиться працевлаштованій людині в 100,9 тисячі американських доларів щорічно.