Дотримання термінів

По сайту :Дотримання термінів

Автор: Йенс Хаген (Jens Hagen), Handelsblatt, Німеччина

Опубліковано: 4/10/2013
Споживач Якщо клієнта не влаштовує товар, то він може скористатися гарантованим правом відміни. «Протягом 14 днів, починаючи з дня надходження товару, у споживача є можливість відмінити замовлення без яких-небудь причин», – говорить адвокат. Навіть якщо сусід забере товар, термін відліку почнеться після того, як сам замовник одержить товар на руки. Кожен покупець може сам анулювати своє замовлення у випадку, якщо товар взагалі не був відправлений або ще не дійшов до адресата.

Чотирнадцятиденний термін може бути подовженим.. Наприклад, коли дистриб'ютор не може підтвердити, що він говорив клієнту про термін в договорі купівлі-продажу. Тоді адресат використовує так зване вічне право відміни замовлення. Крім того, дистриб'ютор не може залишити за собою право на доставку замовлення протягом невизначеного терміну. «Через п'ять днів замовлення вже не може бути прийняте. У будь-якому випадку, продовження терміну для юридичного визнання, що замовлення в інтернет-магазині «AGB» одержане, стає недійсним. Клієнт не може відмовитися від отримання товару».

У будь-якому випадку клієнти, які хочуть повернути товар, повинні дати пояснення на відмову – або в письмово формі (e-mail, факс, лист), або шляхом повернення товару. «Багато фірм приймають розірвання договору по телефону. Проте, згідно з законом, однієї такої заяви недостатньо». Щонайменше, в таких випадках клієнти повинні підтвердити анулювання замовлення електронною поштою.


English version:

» Who invented the vacuum cleaner?
» What Size Of Bed Is Good For You
» Natural air purifier
» Sewing Machine – From Fabric To Clothing In Seconds

Дотримання термінівСпоживач Якщо клієнта не влаштовує товар, то він може скористатися гарантованим правом відміни. «Протягом 14 днів, починаючи з дня надходження товару, у споживача є можливість відмінити замовлення без яких-небудь причин», – говорить адвокат...

Читати більше

Права покупця: поза гарантійними зобов'язаннямиСпоживач Право на відмову не завжди діє. Під цю категорію потрапляють, наприклад, товари, що швидко псуються, зокрема, квіти, які вирощуються на зріз і можуть зіпсуватися при пересилці...


Читати більше