По сайту :У США встановили перший биткоин-автомат

Дана ЮРЧЕНКО

Опубліковано: 26/04/2014
Биткоин-автомат Перший автомат з видачі біткойнів запрацював у барі в місті Альбукерку, штат Нью-Мексико, повідомляє The Verge. Апарат може приймати гроші, сканувати код користувача системи біткойнів і переводити кошти з однієї валюти в іншу протягом декількох секунд.

Торік аналогічна машина з'явилася в канадському Ванкувері. Її встановила компанія Robocoin, яка розраховувала стати творцем першого автоматичного пункту продажу криптовалюти і в США.

Передбачалося, що автомати Robocoin будуть встановлені в поточному місяці в Сіетлі і Остіні. Однак фірма Enchanted Bitcoin випередила їх у цьому спорі, встановивши свою машину трохи раніше.

17 лютого ще одна компанія, Bitcoiniacs, заявила про плани встановити біткойн-банкомати в Лондоні і Сінгапурі в середині березня цього року. Фірма також має намір відкривати брокерські офіси, які займуться обслуговуванням операцій з биткоинами.

Банк Росії у кінці січня цього року висловився про те, як буде регулюватися звернення біткойнів у РФ. ЦБ застеріг громадян від використання віртуальних валют. Регулятор уточнив, що має намір вносити транзакції з биткоинами в розряд сумнівних операцій.

Популярність біткойнів за останній рік різко зросла. Валюта подорожчала на світовому ринку в кілька десятків разів, перевищивши позначку в 1000 доларів. Деякі країни, зокрема Франція, Естонія і Китай сприйняли валюту досить холодно, випустивши застереження про небезпеку її використання громадянами. КНР, крім того, заборонила використовувати біткойни фінансовим інститутам, залишивши це право тільки для приватних осіб. багато В чому через це ставлення регуляторів біткойни впали в ціні, пише timetanks.org, торгуючись нині трохи вище від 600 доларів.


English version:

» Who invented the vacuum cleaner?
» What Size Of Bed Is Good For You
» Natural air purifier
» Sewing Machine – From Fabric To Clothing In Seconds

Дотримання термінівСпоживач Якщо клієнта не влаштовує товар, то він може скористатися гарантованим правом відміни. «Протягом 14 днів, починаючи з дня надходження товару, у споживача є можливість відмінити замовлення без яких-небудь причин», – говорить адвокат...

Читати більше

Права покупця: поза гарантійними зобов'язаннямиСпоживач Право на відмову не завжди діє. Під цю категорію потрапляють, наприклад, товари, що швидко псуються, зокрема, квіти, які вирощуються на зріз і можуть зіпсуватися при пересилці...


Читати більше