По сайту :Найдорожчі шедеври

Євгенія Воронець

Опубліковано: 24/11/2013

Цей місяць порадував любителів рекордів відразу кількома новинками. У Нью-Йорку була продана картина британського художника Френсіса Бекона за 142,4 млн доларів, а в Женеві з молотка пішов найбільший помаранчевий діамант у світі. Його оцінили в 31,5 млн доларів. Ми зробили огляд найдорожчих лотів аукціонів в історії, до яких доклали руку талановиті европецы.

Найдорожчі шедеври
Фото: Картина Френсіса Бекона була продана за 142,4 млн доларів.

Перше місце в списку займає цього тижня триптих Бекона «Три начерки до портрета Люсьєна Фрейда», продажем якого займався будинок christie's.

Там же в Нью-Йорку в 2012 році продали картину «Крик» норвезького художника-експресіоніста Едварда Мунка. Це твір мистецтва пішло з молотка за 119, 92 млн доларів.

Продажем ще одного шедевра живопису займався аукціонний будинок christie's. Сюрреалістична картина Пабло Пікассо «Оголена, зелене листя і бюст» була продана у 2010 році за 106,4 млн доларів і стала третьою в рейтингу найдорожчих творів мистецтва.

У тому ж 2010-му році, але вже в Лондоні аукціонний дім sotheby's займався продажем скульптури Альберто Джакометті «Йде людина». Шедевр скульптури був проданий за 104,32 млн доларів. Донині «Йде людина» залишається найдорожчою скульптурою в світі.

У рейтингу присутні ще два творіння Пікассо. Картина «Хлопчик з трубкою» у 2004 році була продана в Нью-Йорку за 104,2 млн доларів. Трохи пізніше в 2006-му чудовий портрет «Дора Маар з кішкою» був куплений за 95,2 млн доларів там же, в Нью-Йорку.

Найдорожчим твором широко відомого австрійського художника, основоположника модерну в австрійському живопису, Густава Клімта став портрет Аделі Блох-Бауер. Його вартість на торгах у 2006 році досягла 87,9 млн доларів.

Ще один «Триптих» Френсіса Бекона потрапив у рейтинг найдорожчих творів мистецтва. Його ціна на аукціоні sotheby's в травні 2008 року склала 86,28 млн доларів.

Робота Вінсента Ван Гога «Портрет доктора Гаше» стала найдорожчою картиною метра, будучи проданою за 82,5 млн доларів у 1990 році. А найдорожчим твором імпресіонізму стала картина Клода Моне «Ставок з лататтям». Дім christie's продав її у 2008-му році за 80,3 млн доларів.

Багато сотень тисяч туристів, які щорічно приїжджають в паризький музей Орсе, щоб помилуватися картиною П'єра Огюста Ренуара «Бал в Мулен де ла Галетт», не знаючи, що існує невелика версія цього шедевра. Заможний японець придбав її в 1990 році за 78 млн доларів.

Вартість класичних картин рідко перевищує позначку в 50 млн євро під час аукціону. Однак, більшість із шедеврів, що передують ХХ сторіччя знаходиться в музеях. Рекорд вартості таких картин належить Рубенсу і його картині «Вбивство невинних» (76,7 млн доларів).

І, нарешті, творіння Енді Ворхола «Аварія зеленої машини», пішов з молотка за 71,7 млн доларів у 2007 році, завершує рейтинг найдорожчих творів мистецтва, коли-небудь проданих на аукціоні.


Текст російською

English version:

» Who invented the vacuum cleaner?
» What Size Of Bed Is Good For You
» Natural air purifier
» Sewing Machine – From Fabric To Clothing In Seconds

Дотримання термінівСпоживач Якщо клієнта не влаштовує товар, то він може скористатися гарантованим правом відміни. «Протягом 14 днів, починаючи з дня надходження товару, у споживача є можливість відмінити замовлення без яких-небудь причин», – говорить адвокат...

Читати більше

Права покупця: поза гарантійними зобов'язаннямиСпоживач Право на відмову не завжди діє. Під цю категорію потрапляють, наприклад, товари, що швидко псуються, зокрема, квіти, які вирощуються на зріз і можуть зіпсуватися при пересилці...


Читати більше