По сайту :Американських брокерів змусять розповідати про помилки роботів

Дана ЮРЧЕНКО

Опубліковано: 26/04/2014

Скріншот сайту Knight CapitalКомісія з цінних паперів і бірж США (Securities and Exchange Commission) зобов'яже біржових брокерів розкривати всі помилки торгових роботів. Про це пише The Financial Times з посиланням на джерела в комісії. Крім того, SEC має намір удосконалити систему контролю за біржовими роботами.

Рішення Комісії було однією з найбільших помилок біржового робота за останні кілька років. Торгова програма великого американського брокера Knight Capital дала збій, в результаті чого компанія втратила близько 400 мільйонів доларів.

Фактично, біржовий робот знищила значну частину капіталу брокера менш ніж за годину торгів. Після появи цієї новини в понеділок, 6 серпня, акції Knight Capital впали більш ніж на 20 відсотків.

Брокер керував коштами клієнтів і надавав ліквідність ринків, тому його банкрутство негативно позначилося б на індекси фондових бірж. У зв'язку з цим інвестори прийняли рішення викупити акції Knight Capital, щоб запобігти його остаточний крах.

На біржах США і Європи більше 60-70 відсотків угод відбувається біржовими роботами. В основному вони здійснюють так звані "швидкі" продажу та купівлі цінних паперів. Рішення роботи приймають самостійно за допомогою спеціальних алгоритмів.


English version:

» Who invented the vacuum cleaner?
» What Size Of Bed Is Good For You
» Natural air purifier
» Sewing Machine – From Fabric To Clothing In Seconds

Дотримання термінівСпоживач Якщо клієнта не влаштовує товар, то він може скористатися гарантованим правом відміни. «Протягом 14 днів, починаючи з дня надходження товару, у споживача є можливість відмінити замовлення без яких-небудь причин», – говорить адвокат...

Читати більше

Права покупця: поза гарантійними зобов'язаннямиСпоживач Право на відмову не завжди діє. Під цю категорію потрапляють, наприклад, товари, що швидко псуються, зокрема, квіти, які вирощуються на зріз і можуть зіпсуватися при пересилці...


Читати більше