По сайту :«Соллерс» збільшить випуск машин у Владивостоці

Дана ЮРЧЕНКО

Опубліковано: 26/04/2014

Компанія «Соллерс» планує збільшити випуск автомобілів на своїх майданчиках на Далекому Сході без збільшення держсубсидій на перевезення машин в європейську частину Росії. «Соллерс» сподівається на зростання продажів усередині регіону і в Сибіру.

«Соллерс» збільшить випуск машин у ВладивостоціКомпанія «Соллерс» планує збільшити випуск автомобілів на своїх майданчиках на Далекому Сході без збільшення держсубсидій на перевезення машин в європейську частину Росії. «Соллерс» сподівається на зростання продажів усередині регіону і в Сибіру.
Як повідомляє сьогодні газета «Ведомости», в поточному році компанія «Соллерс» планує збільшити виробництво автомобілів у Владивостоці в рамках СП з Mazda, SsangYong і Toyota на 13% - до 77 000 машин. Перевезення цієї продукції в європейську частину Росії субсидується з федерального бюджету. У 2013 році для перевезення 64 392 авто було виділено 4,9 млрд рублів. У поточному році субсидії зменшилися на 40%, до 3 млрд руб. В 2014 році в європейську частину країни планується доставити 40 000 авто з майданчиків «Соллерс» на Далекому Сході.
Читайте також: Launch X-431 master – универсальный мультимарочный автосканер
У самій компанії повідомили, що не просять державу збільшити субсидії, так як збираються нарощувати продажі всередині Далекосхідного регіону і в Сибіру. Конкретних цифр по виробництву автомобілів кожної марки не назвали.
Нагадаємо, в поточному році «Соллерс» отримає додаткову підтримку з боку держави - у середині року у Владивостоці повинна заробити ОЕЗ (особлива економічна зона), в якій буде розміщено виробництво комплектуючих та автомобілів. Нова ОЕЗ повинна допомогти збільшити рівень локалізації випускаються у Владивостоці автомобілів і розвивати постачання автокомпонентів на експорт. Як повідомлялося раніше, керувати особливою економічною зоною «Соллерс».
Резидентами зони можуть стати розташовані у Владивостоці автозаводи з виробництва Mazda, SsangYong (СП «Мазда Соллерс мануфэкчуринг рос»), Toyota (СП «Соллерс» з Mitsui), а також контейнерний термінал. Резиденти ОЕЗ отримають митні преференції, пільги з податку на майно на 10 років, з земельного та транспортного податків - на п'ять років з можливістю продовження і пільги щодо регіональної частини податку на прибуток.
 


English version:

» Who invented the vacuum cleaner?
» What Size Of Bed Is Good For You
» Natural air purifier
» Sewing Machine – From Fabric To Clothing In Seconds

Дотримання термінівСпоживач Якщо клієнта не влаштовує товар, то він може скористатися гарантованим правом відміни. «Протягом 14 днів, починаючи з дня надходження товару, у споживача є можливість відмінити замовлення без яких-небудь причин», – говорить адвокат...

Читати більше

Права покупця: поза гарантійними зобов'язаннямиСпоживач Право на відмову не завжди діє. Під цю категорію потрапляють, наприклад, товари, що швидко псуються, зокрема, квіти, які вирощуються на зріз і можуть зіпсуватися при пересилці...


Читати більшеПо темі:

» Нескінченні черги
» Незатребувана доставка
» Гарантія – ще не зобов'язання