Росіянка 13 років володіла столичним ломбардом і не знала про це

Багатодітна мати Тетяна Матюнина з села Талдикін (Орловська область) дізналася від судових приставів, що понад 10 років була власницею ломбарду в Москві і заборгувала державі понад 50 тисяч рублів, повідомляє КуПол.

З’ясувалося, що в 2004 році жінка працювала в столиці двірником, а в 2005-му на її ім’я шахраї зареєстрували заклад «Ломбард Тріш». На кінець 2008 року його виручка склала 3,6 мільйона рублів, а чистий прибуток – 331 тисячу рублів. Хто насправді володів ломбардом, невідомо.

У 2016 році Арбітражний суд Москви примусово закрив комерційну організацію, яка систематично не подавала звітів про свою діяльність у встановлені законом терміни, на вимогу Центробанку. Матюніна як власнику було наказано виплатити всі борги і держмита на загальну суму понад 50 тисяч рублів.

37-річна мати трьох дітей, яка насправді володіє лише сільським будинком, коровою, телям, курми і невеликим городом, звернулася в прокуратуру і зізналася, що перебуває в шоці. «Який я директор, у мене корова! Я в паніці, не знаю, що мені робити. Навіть юриста я не потягну, у мене дев’ять тисяч рублів посібник », – сказала вона.

Співробітники Федеральної служби судових приставів визнали, що «Матюнина як директор ломбарду – це смішно», але заявили, що нічим не можуть допомогти, незважаючи на те, що у «боржниці» навіть немає ІПН. Поки жінці загрожує арешт майна сім’ї. Не виключено, що в рахунок боргів заберуть її корову.

Сельчанкі зголосився допомогти зі зверненням в поліцію глава Альошинський сільського поселення Геннадій Селіфонов. «Так, я знаю Матюнина, у них невелике господарство, живуть небагато, виховують маленьку дитину. Неприємна ситуація для сім’ї », – резюмував він.