Чоловік з дружиною купили зруйнований замок у Франції і заробили мільйони

Подружжя Дік Строубрідж і Енджел АДОРА купили в 2015 році напівзруйнований замок у Франції і відновили його, а тепер заробляють мільйони на проведенні весіль в ньому, пише Daily Mail.

Пара придбала побудований в XIX столітті замок Chateau-de-la-Motte Husson на північному заході Франції. На ділянці в 486 соток тоді не було ні каналізації, ні електрики, ні водопостачання. Однак в даний час це найпопулярніша в країні майданчик для проведення весіль – замок повністю заброньовано до 2022 року.

zazaff0aПокупка обійшлася подружжю в 280 тисяч фунтів стерлінгів (23,5 мільйона рублів), ремонт – ще в 2 мільйони фунтів стерлінгів (168 мільйонів рублів). Зате тепер проведення тільки одного весілля приносить Діку і Енджел до 38 тисяч фунтів стерлінгів (3,2 мільйона рублів). Також господарі надають можливість попрацювати на прилеглій території (в оголошенні сказано «Ви повинні допомогти зробити це місце красивим!») За 75 фунтів стерлінгів (6,3 тисячі рублів) і переночувати в одній з кімнат замку під «геодезичними куполами» – 350 фунтів стерлінгів (близько 30 тисяч рублів).

Дік з Енджел стали зірками документального серіалу Escape to the Chateau ( «Втеча в замок»), який йде з 2016 року на британському Channel 4. Шоу дивиться три мільйони глядачів, що зробило його хітом на каналі. На даний момент подружжя планує продати замок, проте все одно продовжать розвивати свою бізнес-імперію. Зокрема, сувенірна продукція з замком приносить непоганий дохід.