У Росії пройдуть перші онлайн-торги з продажу федеральної нерухомості

nyzkolika319На онлайн-майданчику Російського аукціонного дому (РАД) призначили перші електронні торги в рамках приватизації федеральної нерухомості. Через інтернет планується продавати типові і недорогі об’єкти, що належать державі. Реалізація таких лотів не вимагає ексклюзивного підходу, йдеться в повідомленні на сайті РАД.

В ході перших електронних торгів, згідно з розпорядженням уряду РФ №2176-р від 17 жовтня, покупцям будуть запропоновані два офісних приміщення в Москві початковою вартістю 4,25 мільйона і 7,6 мільйона рублів; будівлю магазину в Йошкар-Олі (сім мільйонів рублів), земельну ділянку площею 292 квадратних метра з недобудованим будинком площею 110,7 метри у Володимирській області (2,8 мільйона рублів).

На думку експертів РАД, переведення торгів з продажу недорогої федеральної нерухомості в електронний формат дозволить значно розширити коло потенційних покупців держмайна, так як брати участь в таких аукціонах зможуть люди і організації з віддалених регіонів Росії.

Раніше повідомлялося , що список державних об’єктів, переданих на торги в РАД, включає низьколіквідну регіональну власність: аварійні будівлі різного призначення, гаражі та інші споруди, розташовані на міських околицях.