Жителі Курильських островів отримають іпотеку під нуль відсотків на покупку житла

kuryly18870Жителі Курильських островів отримають безвідсоткові кредити на будівництво і придбання житла. Про це повідомляється на офіційному сайті уряду Сахалінської області з посиланням на губернатора регіону Олега Кожемяко.

В ході робочої поїздки в Курильський міський округ чиновник заявив, що місцевим жителям планується надавати кредити на житло під нуль відсотків через Сахалінське іпотечне агентство. Оформити позику можна буде як на придбання житлового приміщення в багатоквартирному будинку, так і на будівництво індивідуального будинку.

Громадянам, які бажають побудувати власний будинок, муніципальна влада буде зобов’язана надати земельну ділянку, зазначив губернатор.

Почати роботу з видачі безвідсоткової іпотеки жителям островів планується через півтора місяці, заявив в ході робочої поїздки глава адміністрації Курильського району Георгій Метрик.

Згідно з даними, опублікованими на сайті уряду Сахалінської області, на сьогоднішній день в Курильського району з 364 багатоквартирних будинків визнані непридатними для проживання 44.

Безвідсоткова іпотека надається, як правило, соціально незахищеним групам громадян. Сума позики частково погашається за рахунок коштів регіонального або державного бюджету, тому пільговикам не доводиться платити за користування кредитними грошима.