Москва влаштує розпродаж земельних ділянок

moskva6e4a03Московська влада планує виставити на торги 18 земельних ділянок для будівництва об’єктів різного функціонального призначення. Лоти розташовані в різних районах столиці, їх розмір становить від 0,2 до 3,2 гектара. Продаж схвалила містобудівної-земельна комісія міста, йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті Москомбудінвесту.

Найбільший лот, планований до продажу, – ділянку площею 3,2 гектара під будівництво об’єкта виробничого призначення, розташований на вулиці Новоорловская в Західному окрузі Москви.

Площа найкомпактніших пропозицій становить 0,2 гектара – ділянки такого розміру пропонуються на вулиці Академіка Комарова в Північно-Східному окрузі, на вулиці Білоріченською в Південно-Східному окрузі і на Заводському шосе в Західному окрузі.

У пулі ділянок можна знайти землю під будівництво культурно-дозвіллєвих центрів, торгових і виробничих об’єктів, гаражів, спортивних комплексів, автомийки, автотехцентру і громадського центру, відзначається в повідомленні.

Московські торги з продажу міських земельно-майнових активів традиційно привертають велику кількість інвесторів. З початку 2016 року в них взяли участь більше 11 тисяч осіб.