Савченко змусить мати відмовитися від виділеної владою Києва землі

savchenko5ecd33Депутат Верховної Ради України Надія Савченко заявила, що змусить свою матір відмовитися від землі в Києві, якщо та отримала ділянку. Про це в п’ятницю, 22 липня, повідомляє «5 канал».

«Я землі не отримувала. Я запитаю у мами – чи отримувала вона? (…) Але якщо мама має на це право, я і мамі скажу, щоб вона відмовилася », – заявила Савченко.

Вона зазначила, що відмовилася від пільг, покладених учасникам АТО (антитерористичної операції – так Київ називає бойові дії в Донбасі), в тому числі і від отримання землі. За її словами, мати могла мати право на виділення ділянки як мешканка столиці в рамках відповідної програми столичної влади.

У четвер, 21 липня, влада Києва повідомили , що виділили матері Надії Савченко Марії землю на півдні міста, в мікрорайоні Чапаєвка. Як уточнили в міськраді, мова йде про ділянку площею дев’ять соток на Свято-Георгіївської вулиці.

Навесні Марія Савченко зверталася до Київради з проханням виділити їй земельну ділянку в столиці. Після того як їй запропонували варіант в Биківні (селище в межах міста), вона виявила бажання отримати наділ в іншому місці. Мер української столиці Віталій Кличко розпорядився підшукати їй відповідний варіант.

Програма виділення землі учасникам бойових дій в Донбасі була запущена Києвом в липні 2014 року.

Збройний конфлікт на сході України почався навесні 2014 го, після того як Київ почав силову операцію з придушення протестів у Донецькій і Луганській областях (виступи пішли за зміною влади в країні).