Багатодітним сім’ям Ямалу нададуть безкоштовні землі в Тюменській області

yamalБагатодітні сім’ї Ямалу отримають безкоштовні земельні ділянки під індивідуальне будівництво в Тюменській області. Відповідний законопроект був прийнятий в остаточному читанні депутатами Тюменського заксобрания, повідомляє «Інтерфакс» .

«Для уряду Ямалу ця тема має дві складові. Соціальну: сьогодні 19 відсотків багатодітних сімей нашого округу висловили бажання отримати земельну ділянку саме на півдні області. І економічну: вартість земельної ділянки з інженерною інфраструктурою тут в два рази дешевше, ніж на Півночі, що в умовах кризи дуже важливо », – підкреслила заступник голови Законодавчих зборів ЯНАО Олена Зленко. За її словами, на ці цілі буде виділено 700 мільйонів рублів з регіонального бюджету.

Нововведення торкнуться сімей з трьома або більше дітьми. «У нас склалися партнерські відносини з колегами з Ямалу, вони готові забезпечити співфінансування робіт в інженерної підготовки земель для жителів автономного округу», – пояснив віце-губернатор Сергій Саричев.

Надання земель в Тюменській області буде відбуватися за згодою сім’ї замість надання ділянки на території округу. На даний момент Ямальские сім’ї можуть отримати землі на території округу або вибрати фінансову компенсацію.