«Нічні вовки» отримали земельну ділянку в Криму

Мотоклуб «Нічні вовки» отримав земельну ділянку в Криму для розміщення спортивно-патріотичного центру. Таке рішення прийняв губернатор Севастополя Сергій Меняйло.

Місце традиційного проведення байк-шоу біля гори Гасфорта під Севастополем передано молодіжній автономній некомерційній організації (МАНО) на умовах пільгової оренди. Оплата складе 0,1 відсотка від встановленого тарифу, що пояснюється «некомерційним, соціально орієнтованим характером діяльності МАНО “Нічні вовки”».

На ділянці розміром понад 266 гектарів планується збудувати розважально-пізнавальний парк і рекреаційну зону. За словами виконуючого обов’язки директора департаменту архітектури та містобудування Севастополя Олексія Брусенцева, протягом півроку має бути розроблена необхідна документація, роботи почнуться після того, як проект буде затверджено на громадських слуханнях.

На ділянку біля покинутого кар’єру біля гори Гасфорта претендує також АТ «Балаклавське рудоуправління імені Горького», що належить українському бізнесменові Вадиму Новинському. Підприємство, яке видобуває вапнякові флюси для металургійної промисловості, здавало землю «Нічним вовкамв» в оренду за договором, термін якого закінчився в 2014 році. За інформацією сайта «Новини Криму», Меняйло раніше заявляв про те, що земельна ділянка має залишитися у розпорядженні байкерів, при цьому судові спори, розпочаті за позовами «Балаклавського рудоуправління», необхідно вирішити в правовому порядку.

«Нічні вовки» з 2009 року влаштовують в Севастополі міжнародні байк-шоу, а також постійно беруть участь у патріотичних акціях. У січні 2014 року байкери взяли під охорону будівлю адміністрації Севастополя. Пізніше напередодні референдуму про самовизначення Криму вони організували доставку гуманітарної допомоги на півострів, а також забезпечували охорону порядку під час голосування.