Три-чотири компанії можуть претендувати на південну ділянку Зіла

Влада Москви розраховує на інтерес з боку трьох-чотирьох компаній до південної ділянки Зіла, повідомив журналістам у вівторок керівник столичного департаменту по конкурентній політиці Геннадій Дьогтєв.

“Це унікальна пропозиція. За нашою оцінкою, інтерес повинен бути як мінімум з боку трьох-чотирьох компаній”, — сказав Дьогтєв.

Він додав, що забудова на території південного ділянки Зіла розрахована як мінімум до 2021-2022 року. “Будь-який потенційний девелопер за своїм завантаженням і фінансовим портфелем може реалізовувати проекти протягом семи років”, — сказав глава департаменту.

Як повідомлялося, уряд Москви оголосив про відкритий конкурс на право укладення договору купівлі-продажу 100% в статутному капіталі ТОВ “ЗІЛ-Південь” з початковою ціною 14,37 мільярда рублів. Заявки на аукціон приймаються до 12 листопада 2015 року. За словами мера Москви Сергія Собяніна Москва очікує залучення приблизно 230 мільярдів рублів інвестицій в забудову південного ділянки Зіла.

Орієнтовна площа об’єктів капітального будівництва — 1,558 мільйона квадратних метрів. При цьому загальна площа наземної частини об’єктів капітального будівництва на ділянках житлової забудови повинна включати в себе не менше 1,111 мільйона квадратних метрів за зовнішніми габаритами. На території площею 13,6 гектара також передбачено зведення соціальних об’єктів з необхідними прогулянково-рекреаційними об’єктами, шкіл, блоку початкових класів на 3,5 тисячі місць, ДНЗ на 1,5 тисячі місць, дитячо-дорослої поліклініки на 750 місць.

В рамках реалізації проекту інвестору необхідно звільнити існуючу територію, здійснити будівництво об’єктів згідно з концепцією розвитку території ЗІЛ і передати місту на безоплатній основі земельні ділянки площею 42 га, призначені для розміщення вулично-дорожньої мережі, об’єктів комунальної та інженерної інфраструктури.