Девелопер подав до суду на Цукерберга через африканського принца

На засновника соціальної мережі Facebook Марка Цукерберга подав до суду девелопер, який продав йому земельну ділянку. Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на власні джерела.

Каліфорнійський підприємець Мірче Воскерісян пред’явив Цукербергу позов про невиконання домовленості. За словами девелопера, засновник Facebook пообіцяв представити його еліті Кремнієвої долини в обмін на знижку при купівлі ділянки.

У 2012 році навпроти будинку засновника Facebook в каліфорнійському Пало-Алто Воскерісян планував побудувати ще одну будівлю. Щоб зберегти свою самоту, Цукерберг викупив ділянку, заплативши 1,7 мільйона доларів. Як стверджує Воскерісян, справжня вартість об’єкта становила 4,3 мільйона доларів, і нестримане обіцянку завадило йому розширити свій бізнес і отримати додатковий дохід.

За словами девелопера, заради клієнтської бази та знайомств, які передбачала домовленість з Цукербергом, він відмовився від угоди з африканським принцом, готовим придбати ділянку за повну вартість. Ім’я цього клієнта не уточнюється.

Приватний детектив, найнятий стороною захисту, провів розслідування і прийшов до висновку, що африканський принц, нібито запропонував за ділянку в 2,5 рази більше, ніж Цукерберг, – плід фантазії Воскерісяна. Девелопер у відповідь на це заявив, що сищик був найнятий з метою залякування свідка обвинувачення.

Знайомий позивача Джеймс Сагорак надав слідству контакт юриста з ПАР, який, за його словами, був посередником у переговорах з принцом. Однак юрист, підтвердження ліцензії якого сторона захисту не змогла знайти, відмовився назвати ім’я титулованої особи.