Білих оскаржив арешт майна у справі про хабар

bilyhe3e751f10Захист колишнього губернатора Кіровської області Микити Білих, обвинуваченого в отриманні хабара, оскаржила арешт майна в рамках розслідування кримінальної справи. Про це, як передає в четвер, 18 серпня, повідомила його адвокат Ольга Михайлова, передає ТАСС.

«Подана апеляційна скарга, в якій ми просимо Мосміськсуд визнати накладення забезпечувальних заходів на майна Білих і його колишньої дружини незаконним і необгрунтованим», – сказала Михайлова.

Все арештоване майно, стверджує адвокат, було придбано колишнім губернатором задовго до інкримінованого йому діяння. Крім того, уточнює вона, земельну ділянку і будинок в Підмосков’ї належать колишній дружині Білих, пише КуПол.

10 серпня Басманний суд Москви за клопотанням слідчого наклав забезпечувальний арешт на земельну ділянку і будинок в Московській області, автомобіль, двокімнатну квартиру, площею 44 квадратних метра в Пермі, а також на частку іншої пермської квартири екс-чиновника.

Наприкінці червня Білих був заарештований Басманним судом Москви за підозрою в отриманні хабара в розмірі 400 тисяч євро. Губернатора затримали на гарячому в одному зі столичних ресторанів.

8 липня президент Росії Володимир Путін підписав указ про дострокове припинення повноважень Білих в зв’язку з втратою довіри.