Український суд заарештував земельну ділянку Азарова у Криму

Печерський районний суд Києва заарештував земельну ділянку колишнього прем’єр-міністра України Миколи Азарова. Відповідну постанову, датовану 29 липня, розмістили на сайті суду. Повідомляється, що наділ площею 0,1 га знаходиться на території міського округу Ялта в Криму.

«Накласти арешт на земельну ділянку площею 0,1000 га, (…) що розташований на території Фороської селищної ради міста Ялта Автономної Республіки Крим (у документі вказується територіальний поділ Криму до входження республіки до складу Російської Федерації — прим. «Стрічки.ру») і належить на праві власності підозрюваного», — йдеться в документі.

Постанову було прийнято у зв’язку з розглядом справи про застосування водометів «Торнадо» в ході розгону мітингувальників на початку 2014 року на вулиці Грушевського в Києві.

На Україні проти Азарова порушено кілька кримінальних справ. Відомо, що однуе з них завели 20 лютого за звинуваченням у незаконному призупинення перевірки держпідприємства «Антонов». В рамках провадження колишньому главі уряду обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. За кілька днів до цього генеральна прокуратура країни пред’явила Азарову звинувачення в «зловживання службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки».